Лучано Карвари 

Днепр (Днепропетровск)

Я хочу тут работать
×

Лучано Карвари 

Luicano Carvari – мережа фірмових магазинів взуття та аксесуарів.

У мережі наших фірмових магазинів ми представляємо чоловіче і жіноче взуття і аксесуари з українською ТМ Luciano Carvari. Основний напрям продукції ТМ Luciano Carvari можна позначити як напрям «fashion», тобто категорія «модне взуття» з використанням оригінальних матеріалів, фасонів, кольорів і різних аксесуарів при створенні колекції.

В той час як на взуттєвому ринку України вже представлені оператори комфортного, спортивного і класичного взуття, мережевий проект Luciano Carvari – по-своєму є унікальною пропозицією для українського споживача, який віддає перевагу не скільки комфортною, а більше, - модного взуття за доступною ціною. Щороку продукція ТМ Luciano Carvari представлена 2 колекціями взуття та аксесуарів: колекція «осінь-зима» та колекція «весна-літо».
Історія марки.

В квітні 2004 року на ринку України з’являється новий fashion - бренд взуття та аксесуарів Luciano Carvari . Продаж здійснюється через мережу оптових дистриб’юторів.

В листопаді 2005 року в м. Дніпропетровськ відкрито перший бутік взуття та аксесуарів Luciano Carvari в сегменті Medium-High.

До кінця 2006 року мережа фірмових магазинів Luciano Carvari налічує 6 магазинів в основних містах України: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Миколаїв.

2007 рік. Мережа фірмових магазинів взуття та аксесуарів налічує 11 магазинів в містах: Полтава, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Вінниця, Івано-Франківськ, Севастополь, Ужгород, Київ.

2008 рік. В травні фірмових магазинів взуття та аксесуарів Luciano Carvari налічує 18 магазинів и представлена в таких містах, як Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Миколаїв, Полтава, Вінниця, Севастополь, Івано-Франківськ, Ужгород, Луганськ и Рівне.

В грудні 2008 року були відкриті магазини в Хмельницкому, Житомирі, Кривому розі, Черкасах и Харкові. Мережа фірмових магазинів Luciano Carvari налічує вже 21 магазинів.

2010 рік. Компанія розпочинає реалізацію франчайзингових проектів Luciano Carvari в Європі, країнах близького зарубіжжя й СНД.

2011 рік - відкриття першого на ринку Російської Федерації франчайзингового магазину Luciano Carvari в м. Уфа в ТРЦ "Июнь"